Publikuar: Dhj 10 2018 05:53

veco DAILY 35C11 KIPPER

EUR

Publikuar: Dhj 10 05:53
Shikime: 1
Iveco DITA 35C11 KIPPER DYFISHTE KARBURANT 7 SEATS TEMPOMAT
Viti: 2012
Kilometrazh: 81,400 km

Treibstofftyp: Diesel

fuqia: 80.9 kW (110 hp)

transmetimi: 5

Pesha e punës: 3,500 kg

Makina e krijuar për punë të vështirë; Iveco Daily 35C11 kabinën e dyfishtë të trupit, 7 vende me kontrollin e lundrimit. Viti i prodhimit 2012. Makina nuk është grimcuar, 100% e efektshme. E brendshme është e pastër dhe e pastër, mund të strehojë 7 persona. 2.3 Motor HPi ekonomik me 110hp punon në mënyrë të përkryer. Motorët punojnë edhe. Transmetimi funksionon normalisht dhe me saktësi. Makina ka rrota të dyfishta.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione