İVEKO-150.E18-2013-MODEL-KAMJON PER MBLEDHJE MBETU

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ 12 Sht 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
İVEKO-150.E18
SERI EURO CARGO
MODEL 2013
VELLIMI I MOTORRIT 5001 CM3
FUQIA E MOTORRIT 176-200 HP
KAPASİTETİ 10.001-20.000
MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ

NUMRA KONTAKTİ OSE WHATSAPP
+905061231224
+905386131445
UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
00355676349340
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione