Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 09:17

Punojme me bagera 044115638

Publikuar: Sht 26 09:17
Shikime: 3
Bejme pune te ndryshme me bager hapje te kanaleve per rryme uje kanalizim rrafshime te oborrit rrenime te shtepive shitje te zhavorit dhe Shitjen e dheut
+3834411563
Përshkrimi i linkut

Albi Trans

Ofrojme keto sherbime:
-Hapje te kanalit (rryme,uje,kanalizim)
-Rrafshime te ndryshme 
-Rrenime te shtepive 
-Pastrime te oborrit
-Shitjen e dheut 
-Shitjen e zhavorit 
-Transporte te vogla dhe te mëdha
Kontakt (!)⁨044 115 638⁩ /045233525 
Viber/whatsapp
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Bajram bahtiri

044115638

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ofrojme keto sherbime:
-Hapje te kanalit (rryme,uje,kanalizim)
-Rrafshime te ndryshme 
-Rrenime te shtepive 
-Pastrime te oborrit
-Shitjen e dheut 
-Shitjen e zhavorit 
-Transporte te vogla dhe te mëdha
Kontakt (!)⁨044 115 638⁩ /045233525 
Viber/whatsapp
Bajram bahtiri 044115638

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione