Publikuar: Maj 10 2022 10:46

Shitet MAN TGL 8.180 viti 2007

EUR

Publikuar: Maj 10 10:46
Shikime: 209
Pajisje speciale:

Rampë elektronike, goma te reja sebashku me rezerven, sistemi audio: Radio MAN CC 24V, pasqyrat e jashtme të rregullueshme dhe me ngrohje, bateria 140 Ah, çelësi mekanik i shkëputjes së baterisë , ulese te pasagjerit, komoditeti i sediljes së shoferit, xhamat elektrikë, çatia me hapje mekanike, marrja e ajrit nga lart, filtri i ajrit poshtë djathtas, paketa stabilizuese për qendrën e lartë të gravitetit, mbyllje qendrore, Konfigurimi i boshtit: 4x2, kompjuter në bord MAN-Tronic, lidhje me ajër të kompresuar përpara, Sistemi elektronik i frenave MAN-Brakematic, motori EURO 4, kabina: C (kompakt), transmision me 6-shpejtësi - lloji: ZF S6 - 850, boshti i pasëm HY-0718, filtri i karburantit me ngrohje, rezervuari i karburantit: 100 Ltr. plastike, kolona e timonit (timoni) e rregullueshme, motorri 4.6 Ltr. - 132 kW naftë (D 0834), frena e motorit, bazamenti i rrotave 4200 mm, mbajtësja e gomave rezervë sebashku me gomen rezerve , mbrojtje nga mbrapa, ventilator viskolo, Pesha totale 8.00 t
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione