Shes MAN 12 222 me KRAN

0 EUR

Shitet nga: Ndertim 16 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Kamion me Kran, MAN 12 222,RKS regjistrimi i skaduar, ne gjendje te rregullt teknike dhe optike
Kontakt: 044204 285
044 357 010
viber:+383 44 357 010
çmimi sipas marreveshjes,
Pres Bleres serioz .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione