Nisan 2t pirunjer

0 EUR

Shitet nga: Ibrahimi Dje 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet pirunjeri NISAN dizel 2t
viti 2001 , me bartje horizontale dhe vertikale te pirunave. kontakt 044114388 ........... ----------------------------------------- linde clark nissan nisan pirunjer pirungrites vilushk vilushkar pirun ngarkim shkarkim kamjon volvo man iveco mercedes benz scania etj
Ibrahimi
044114388
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione