NISSAN 3.5 Ton. VITI 3008

4 000 EUR

Shitet nga: NEXHI 15 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VIBER +383 49 222 620
Nisan 2.8 mj
Viti 2008
Max pesha 3.5Ton
Pesha e Ngarrkimit 930 kg
Kategoria B
Airkonishen punon
GOMAT M/S Ver Dimer te reja
Lifti apo KIPERI pUNoN super i ri 650€ pesha max e ngarkimit 750kg
AKUMULATORI/Bateria e re 250€
Starr Motiri i ti 250€
BASTO E RE ngrohje motiri prej shtepis
Punon super ne motor dhr ndrrus te shprjtesive
Import ngs Suedia
NDRUM NUK JAM I INTERESUM
UN KERKOJ 4000€ dhe ky eshte qmimi i fundit

NISSAN DOGANEN NUK E KA TE PAGUAR

ME SHUM INFORMATIONE THIR NE KËTË VIBER NUMER
+383 49 222 620
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione