Meshalic për beton dhe skele lisman

65 EUR

Shitet nga: Fadil 23 Gush 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes meshalicen(mikserin) që përdoret me një thes qement dhe skelet për pesha të rënda të ndertimtaris gjithashtu edhe mikseri i vogel për një karrocë dore(kolic) qmimi
Mikseri me një thes 120euro
Mikseri për një karroc dore 65 euro
Skelet komplet 4 copa 1250euro
Nr. Tel. 049297110
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione