vw T4 transporter

1 699 EUR

Shitet nga: Rrahim 05 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vw T4a transporter
Shitet kombi transportus dizel me vit te prodhimit 1992 ne gjendje shum te mir teknike kombi ka regjistrim deri ne 15.06.2017
Kubikazha ne dukumenta eshte 2.4 ndersa motorrin e ka te ndrrum 1.9 motor e golf 3.kombin e kam qe 1 vit e gjys ja kam ndrru rrypin e motorit dhe krejt servisimi asht ne gjendje shum te mir qmimi asht mjaft i arsyeshem .arsyja e shitjes asht per qef :)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione