Kombi Mercedes 312D kiper

0 EUR

Shitet nga: Muhamet 06 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kombin Mercedes 312D original Kiper viti i prodhimit 1998, ndrrusi manual , 2.8 motorin , me dogan dhe faktur te rregullt me TVSH i sapo inportuar nga ch ne gjendje shum te mkr teknike .

Mund te na kontaktoni çdo dit nga ora 08:00-21:00.

qmimin, qdo dit prej ores 08:00-21:00 .

NEW :
Tani mund te na gjeni edhe ne Facebook ne faqen ton zyrtare NN Muratori ose ne link: https://m.facebook.com/nnmuratori/
Ne faqen ton mund te jeni ti informuar shpejt ne lidhej me inportet cilat i bejm pothajse çdo muaj.
Muhamet
044231496
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione