Publikuar: Mar 23 2022 10:36

Scania r500+ kazan 34m3

EUR

Publikuar: Mar 23 10:36
Shikime: 1
SCANIA R500
Viti 2005 900.000KM
KAZAN TEKNOCAR 34M3
MJETI NDODHET NE ITALI DHE VJEN ME POROSI 35.000€ NE PORTIN E DURRESIT PA DOGANE
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
00355695771111

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione