Kamion me Korpe, Nissan CAPSTAR, 11M lartesi

Shitet nga: Basri Rrahmoni 11 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt, viti i prodhimit 2002, disel, qe 6 muaj i regjistruar ne KS dhe i doganuar. manovrimi me korpe behet nga korpa, ku gjithashtu mund te behet edhe ndezja dhe fikja e motorrit per kursim te karburanteve. Kilometra te kaluar 160000, me 800 ore pune.
Qmimi me marreveshje !
Basri Rrahmoni
044165391
Leaflet
Në fillim