Shes kamionin 809

900 EUR

Shitet nga: Kushtrim 22 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kamionin mercedes 809 per pjes motorrin ne gjendje shume te mire teknike per info lajmrohuni ne tel 044-431-987 Dhe 044-636-945
Kushtrim
044431987
Leaflet
Në fillim