Shes Mercedes Sprinter 208

2 700 EUR

Shitet nga: sadulla 10 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes mercedes Sprinter 208 ne gjendje shum te mire me regjistrim te skaduar. cmimi i negociueshem dhe ndrrim i mundshem me Vetur. cmim me mdrrim asht tjeter. kontaktoni edhe ne viber ne nr 044800076
sadulla
044800076
Leaflet
Në fillim