Shitet Volvo FL608

6 000 EUR

Shitet nga: Besi 09 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Kamioni Volvo FL608 Intercooler.Kamioni eshte i saporadhur nga Gjermania dhe eshte i padoganuar .
Kamioni eshte ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike si dhe ka Klimeanlage.

Per me shumë info ju lutem me kontaktoni ne tel
Leaflet
Në fillim