FORD-2003-MODEL-KAMYONET PER MBLEDHJE MBETURİNASH

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ 19 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Ford
VITI 2003
Km 297,000
VELLIMI I MOTORRIT 3001-3500 cm3
FUQIA E MOTORRIT 301-325 hp
NGJYRA E BARDHE
MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ
NUMRA KONTAKTİ OSE WHATSAPP
+905061231224
+905386131445
UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
00355676349340
Leaflet
Në fillim