MiniBus MAN

0 EUR

Shitet nga: Man Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
MAN
Minibus Man

•Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
• AIR CONDITIONER ( KLIM )
•ABS
•ASR
•REJTAJDER
•TV
•DVD
•USB
•AUX
•Microfon
•GJAMA Kollor
• Goma Te Mira
• NRKS Tabelat
• Në Gjendje Shum Të Mir

Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania

📲 +38349-504-401 , 📱 +38344504-401 <- ( Viber )
Leaflet
Në fillim