Autobus Mercedes 814 v.p 2001

0 EUR

Shitet nga: Uka 29 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Modeli
Isuzu
Shitet dhe ndrrohet autobus Isuzu motorr mercedes 814 ne gjendje shume te mire.
> Shpenzime shume te vogla
> Viti i prodhimit 2001 .
> Posedon 31+1 ulse, KLIME.
> Ndrrohet me autobus me te madh 40-45 ulse Setra 315, Mercedes
Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 194 011
setra mercedes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione