Dy busa isuzu

0 EUR

Shitet nga: Halim 24 Jan 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Modeli
Isuzu
Shes dy busa isuzu te gatshem per pun vitet e prodhimit 1997 motor 4.2 ingjeksjon 27 ulse me klim goma te mira vizitje te mir.
Bej ndrrim me vetura busa dhe minubusa man ,mercedes,neoplan,vanhool,setra,etj.

Leaflet
Në fillim