MİTSUBİSHİ-2000-MODEL KAMJON VİNÇ 2009-MODEL 7.50 TON

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ 04 Dhj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHİ PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKİNERİ ASFALTİ E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENİ TE MİREPRİTUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNİMİ - PRESİDENTİ KOMPANİS KADRİ KUMANİ
NUMRA KONTAKTİ OSE WHATSAPP
+905061231224
+905386131445
+00355694334097
UPA DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
00355676349340
Leaflet
Në fillim