Shes kamjoneten Citroen 2.5 tubo disel viti 1998.

0 EUR

Shitet nga: Labinot 28 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes kajmoneten citroen kamjoneta asht ne gjendje perfekte dhe asht e rujt sit shifet edhe ne foto asht 2.5 turbo disel ka te kalume 190.000 asht me rimorkjo te aluminit rimorkjo asht 2×3.5 m regjistrim deri 27-09 2020 ni vit viber 0038344533180. Bojm edhe ndrrime.me matrial te lyrjes apo dyr e dritare plastikes.
Labinot
049533180
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione