Autobusi SETRA S 315 HD - 1995

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ENDRITI shpk Dje 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shitet Autobusi SETRA S 315 HD, me motor 381 ps, EURO 1,
ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike.

Autobusi eshte i sapo ardhur nga ITALIA.

te interesuarit serioz mund te kontaktojne:
044155579
ENDRITI shpk
044155579
Leaflet
Në fillim