Autobus Mercedes-benz Tourismo 350 i sapo ardhur nga zvicera

0 EUR

Shitet nga: demokrat 23 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
Setra
Shitet Autobusi ne Gjendje fantastike optike si dhe gjendje te rregullt teknike i Ardhur nga zvicera.
Autobusi posedon
51 ulëse
Viti i prodhimit 99
Klim para mbrapa
Webasto
Intarder
Tempomat
Wc
Aparat kafes
Abs
2xTv
2xmikrofona
2x Friza
Goma te reja te Dimrit
Dogan te pagune
Serviset e kryera

Bej edhe ndrim
Kontakti +38349914935 viber+WhatsApp Demokrat DervishajLeaflet
Në fillim