Mercedes-Benz 412D Viti 99 Regjistim 1 vit Me Klim

1 EUR

Shitet nga: Mercedes 412 19 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
412
Ne gjendje shum te mir Regjistrim 1 vit i plot 20 ulse me klim para dhe mbrapa nxemje shum tmir me radiator deren me rrym gjamat pllak 2.9 turbo shum i shtrengun shpenzimet shum tvogla Boj Ndrrim tel 046191336


Autobus Minibus Iveco setra neoplan vetur kombi sprinter
Mercedes 412
046191336
Leaflet
Në fillim