Mercedes 508D

2 000 EUR

Shitet nga: Seka 26 Maj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
508
Shitet kamioneta Mercedes 508 viti
Posedon dy par ulse e rigjistruar per 7 persona
Posedon edhe hibibinen .Kamioneta eshte e clajmruar dhe nuk ka denim

Ndrrim i mundesh me vetur
Leaflet
Në fillim