Sprinter 313 CDI URGJENT

5 500 EUR

203 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Shaban Sot 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Makina
Makina udhëtimi
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
URGJENT shes sprinter 2009 313CDI i ardhur nga zvicrra , në një gjendje perfekte . Sprinteri nuk ka asnjë Lloj defekti , ka 340.000 te kalume origjinale . Për më shumë informata dhe interesim per blerje na kontaktoni në viber në numrin +41794195483 .
Leaflet
Në fillim