Mercedes Benz Sprinter 416 CDI

0 EUR

Shitet nga: Mercedes Benz Sprinter 416 CDI 19 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
Sprinter
Mercedes Benz Spritner 416 CDI

✅Mercedes Benz Spritner 416 CDI
✅Viti 2004
✅Tabel te huja
✅Ulset me rrypa te sigurimit
✅ 24 Ulse
✅Shpejtsi manuale
✅Air conditioner
✅Radio
✅CD
✅ Microfon
✅ABS
✅ASR
✅ Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
✅ I ardhur nga Europa
✅Ne gjendje te shkelqyer

✅Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania

☎️ +38344504401 <- ( Viber )
📞+38349504401
📲 +33630771773 <—( whatsapp )
Mercedes Benz Sprinter 416 CDI
+38344504401
Leaflet
Në fillim