VW Crafter 2.0 BiTDI CH

0 EUR

Shitet nga: Nazi 22 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
VW
Modeli
Crafter
Shes Vw Crafter 2.0 BiTdi ne gjendje shume te mire i po sa ardhur nga zvicra, me dy dyer anash kontrollimin teknik te kryer ne zvicer, rrypin e motorit dhe pompa e ujit e ndrruar.
Viti i prodhimit 11/2014
320 000 km

Kamer
Senzora para dhe mbrapa
Central
Xhamat elektrik
Klima funksionale
Sistemin Start/Stop
Bluetooth/ USB/ AUX
Navi etj.

Per me shume info kontakto
+383 44 633 577 viber, whatsapp


Leaflet
Në fillim