Volkswagen Caddy (I Doganuar)

3 900 EUR

Shitet nga: Bekim 18 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Volkswagen
Modeli
Caddy
Caddy i sapoardhur nga Holanda ne gjendje shum të mirë, gjamat dhe pasqyret me rrym.
Leaflet
Në fillim