vw caddy 1.9 tdi

2 800 EUR

Shitet nga: ruzhdi 11 Dhj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Volkswagen
Modeli
Caddy
caddy asht ne suedi qe ka interesim lajmrohuni dhe nese bim ne ujdi asht mundsia me pru ne kosov viti 2005 punon shum mir
Në fillim