Transporter t5 2008 1.9 td(i)

6 000 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Kushtrim 22 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Volkswagen
Shitet kombi transporter t5 viti 2008 1.9td(i) me klim
Sapo doganuar dhe regjistruar ne ks
Boj dhe ndrrim me vetur
Kushtrim
045545333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione