Fiat

8 000 EUR

Shitet nga: Pajazit 12 Korr 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Ducato
Shitet dhe ndrrohet kombi fiat Dukatto viti 23.12.2007 qmimi 8000€ pres bleres serioz te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr dhe viber +383 49 28 26 20
Pajazit
049282620
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione