SETRA 315 GT HD

0 EUR

Shitet nga: SETRA 315 GT HD 03 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Setra
✅SETRA 315 GT HD
✅ Euro 2
✅Tabel te huja
✅Ulset me rrypa te sigurimit
✅ 51 +1+1 Ulse
✅Air conditioner
✅2 TV
✅ Microfon
✅ABS
✅ASR
✅ Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
✅ I ardhur nga Europa
✅Ne gjendje te shkelqyer

Bëjm Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave (Setra , Mercedes , Iveco ,Renault , Man , VDL Bova , Scania)

☎️+38344504401 <-(Viber)
📲+38349504401
SETRA 315 GT HD
+38349504491
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione