VanttoL T915

0 EUR

Shitet nga: VanttoL T915 03 Maj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
✅VanttoL T915
✅Tabel te huja
✅Ulset me rrypa te sigurimit
✅ 55 Ulse
✅Air conditioner
✅Radio
✅CD
✅TV
✅DVD
✅ Microfon
✅ABS
✅ASR
✅ Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
✅ I ardhur nga Europa
✅Ne gjendje te shkelqyer

Bëjm Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave (Setra , Mercedes , Iveco ,Renault , Man , VDL Bova , Scania)


☎️+38344504401 <-(Viber)
📲+38349504401
VanttoL T915
+38349504401
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione