SETRA 315GT-HD ME DOGAN

0 EUR

Shitet nga: Flakron 05 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Setra
Shitet Setra 315 Gt Hd Me.dogan te paguar.Eshte ne gjendje te rregulltë teknike dhe optike te gjitha paisjet funksionale abs asr tempomat retaider klima viti i prodhimit 2000 motorri 381euro/2 menjaqi 6shpejtsi per me shume info kontaktoni n nr e telefonit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione