Publikuar: Gush 10 2022 09:37

MERCEDES BENZ 815D

Publikuar: Gush 10 09:37
Shikime: 4
✅MERCEDES BENZ 815D
✅Tabel te huja
✅Ulset me rrypa te sigurimit
✅ 31+1 Ulse
✅Air conditioner
✅Vebasto
✅RADIO
✅CD
✅ Microfon
✅ABS
✅ASR
✅ Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
✅ I ardhur nga Europa
✅Ne gjendje te shkelqyer

Bëjm Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave (Setra , Mercedes , Iveco ,Renault , Man , VDL Bova , Scania)

✅ Na kontaktoni në:

+33630771773 <- ( Whatsapp ) 🇫🇷
+355695365855 ( Viber & whatsapp )🇦🇱
+38344504401 <- ( Viber & Whatsapp ) 🇽🇰
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
+38349504401

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione