Publikuar: Sht 23 2021 07:38

Shiten autobusa dhe minibusa. OKAZION !

EUR

Publikuar: Sht 23 07:38
Shikime: 2
Shiten autobusa dhe minibusa. Autobusat jane prodhim te vitit 2006, kurse minibusat sprintera viti 2010 518 cdi 21 dhe 23 vendesh.

I shesim sprinterat dhe autobusat per arsye se kompani disponon sprintera te vitit 2020 dhe ka projekt nje autobus mbi 50 vende dhe te jet viti i prodhimit mbi vitin 2010

Sqarojme cilindo te interesuar se japim mundesi nderrimi dhe ju theksojme se mjetet jan ne gjendje te shkelqyer pune.

Per me shum info: +355696030004
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
+355696030004

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione