autobus mercedes citaro

1 EUR

Shitet nga: b,f 18 Pri 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Mercedes
170.000 km regjistrimi i par ne kosov ne gjendje shum te mir klim dhe gjithqka funksjonale ndrrim i mundeshem me minibus ose vetur

autobus lokal minibus setra man bova mercedes travego integro turismo citaro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione