Publikuar: Qer 23 2022 08:27

citaro

EUR

Publikuar: Qer 23 08:27
Shikime: 345
autobus citaro 3 aks i ardhun nga jasht targa te huja viti 2003 klim goma te reja dhe gjithqka funksionale me vetem 155.000 km ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per investim autobusi eshte ne gjendje extrem te mir se eshte i vozitun vetem brenda ajroportit ne danimark

autobus minibus mercedes citaro setra bova man iveco daily sprinter citaro kitaro travego integro hf nf gt
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione