Mercedes 809d Me Kran dhe Miller Kiper

1 EUR

Shitet nga: ?? 11 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
809
Shitet mercedes me kran dhe miller kiper, kipat 3 ant fabrikisht ne gjendje perfekte,me guma treja, rks i skadum
Viti 1990
Ndrrim i mundshum
+383-44-739-789
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione