Kamionetë Mercedes 310

1 200 EUR

Shitet nga: N.G 05 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
310
Shitet kamioneta Mercedes në gjëndje të mirë pune.
*është e çlajmruar
*gomat mbrapa i ka të reja
*viti i prodhimit 1992
*është mjaftë e fuqishme dhe e përshtatshme për punë të ndryshme.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në dy numrat tanë kontaktues vala dhe ipko:
044- 426-115 dhe 049 - 426 - 115.
çmimi është i diskutueshem.
Ju mirëpresim!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione