Shes mercedes 350 turzm

0 EUR

Shitet nga: Mentor 10 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Mercedes
MERCEDES-BENZ TOURISMO 350

Shitet Autobusi ne Gjendje te mir optike si dhe gjendje te rregullt teknike
Autobusi posedon
51 ulëse
Viti i prodhimit 99
Klim para mbrapa
Webasto
Intarder
Tempomat
Wc
Kuzhin
Abs
2xTv
2x Friza

Bej edhe ndrim
Kontakti +38349653111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione