Mercedes conecto Euro 4 2007 full exstra

0 EUR

Shitet nga: edi 03 Maj 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Mercedes
Autobus conecto euro 4 viti 2007 full exstra mundsi ndrrimi vetur gjip 044566000 044542000 mundsi edhe per exsport jasht kosove posedojm ne dispozicjon mbi 80 copa dhe te ri qmime te volitshme sprinter 416 24 ulse iveco 80cc raterder 33 ulse man 36 ulse retarder klima posedojn gjith setra qmim shum te mir 2004 deri 2017 qmime te volitshme per info 044566000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione