Autobus mecedes padane

0 EUR

Shitet nga: Qazim 24 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Mercedes
Shiten 2 autobus MERCEDES PADANE 0404 Binjak
1.Vit prodh.95
2.Vit prodh 96 me nga 56 ulese Tv ne gjendje te mir dhe shum funksionale motorr EU 2 ,381Pa koruzion gjama te pa avulluara tempomat retarda ma shum info
049 301689
044 301 689
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione