Mercedes Tourismo 16 RHD

0 EUR

Shitet nga: Granit veselaj 03 Qer 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
MB
Mercedes Turismo
Ne gjendje shum te mir teknike...
Euro 5
Viti Prodhimit: 2009,
Kilometrat : rreth 600 000,
ulse: 56
Autobusi Eshtë marr nga partneri gjerman dhe ende ësht me targa te rregullta Gjermane.

Granit veselaj
049126576
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione