Transport

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bujar 08 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Mercedes
Modeli
310
Muli Autotransport sh.p.k ben Transportin nga Gjermania per Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni te 🚗 🚐 tuaja.
Tel:+38345463463 dhe +491722667443
Viber dhe WhatsApp
Instagram: Agjencioni AutoTransport Muli sh.p.k
Facebook: Bujar Muli
Adresa ne Kosove
Rr.Faruk Beqiri Vushtrri .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione