Mercedes-Benz Evobus 407 viti 1997

Shitet nga: Bujar Krasniqi 10 Tet 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet autobusi i tipit Mercedes Benz Evobus 407 viti 1997 motori 184 KW-250Ps ulse 50., vende per qendrim ne kemb 46 gjithesej 96. Goma 275/$0/22.5 Dogan dhe homologim te kryera i gatshem per revjistrim i posa ardhur nga Gjermanija me 07.10.2015 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Viber+49 176 78059452
Tel 044358345
Bujar Krasniqi
+49 176 78059452
Leaflet
Në fillim