Shes Evobusin mercedes 407 viti 1997

Shitet nga: Bujar 08 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes autobusin mercedes benz Evobus 407 viti 1997 I posa ardhur nga Gjermanija dogan dhe homologim te kryera motorri 184 KW-250 Ps gomat 275/70/22.5 ne gjendje shmë të mir teknike dhe optike
Viberi:+49 176 78059452
Tel: 044358345
Leaflet
Në fillim