Publikuar: Mar 23 2021 02:43

T5 Me 181Mi Km Me Liber Servist

EUR

Publikuar: Mar 23 02:43
Shikime: 1
Kombi T5 181Mi Km Me Liber Servist 2.5TDI viti i prodhimit 2008 pa dogan i sa po ardhur me pasqyre me rryme 4 goma MICHELIN treja radio ABS CD ESP etj.Ne gjendje te rregullt komplet i sevisun i rujtun si brenda dhe jashte.Per info tel 📞☎️+383 49 844 140 edhe viber. Ndrrim i munshum.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049844140

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione