Sistemi i pirunav rrotullues

Shitet nga: Besim 11 Jan 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet vetëm sistemi rrutullues me piruna ku dhe i zgjeron pirunat dhe i ngushton në mënyr hidrualike
Leaflet
Në fillim